Využijte parkovací sloupky a zábrany

I když musí každý řidič ctít pravidla a povinnosti účastníků silničního provozu, zdá se, že mnoho řidičů na ně zapomene a dělají si za volantem, co se jim zlíbí. Některé řidiče neodradí dopravní značení a často ani strach z pokuty. Mnoho řidičů se chová neomaleně nejen při jízdě, ale také při parkování. K parkování slouží místa, která jsou k tomu určená, přesto někteří neváhají zaparkovat na vyhrazeném parkování nebo tam, kde nemají co dělat.

Spolehlivé řešení pro každou situaci

Existuje spolehlivé řešení, kterým dokážete každému řidiči zabránit, aby vjel nebo zaparkoval na určité místo. Jde o sloupky, motýlky a zábrany. Tento sortiment je vám dostupný díky firmě Topznak, která vám ho nejen prodá, ale může vám ho i nainstalovat na potřebné místo.

Chtěli byste se postarat, aby někde neprojelo žádné auto? Když na dané místo nainstalujete parkovací sloupky nebo motýlky, půjde o překážku, se kterou se žádný řidič nebude chtít dostat do kontaktu, protože by si poškodil vozidlo.

Tyto překážky se nabízí jak v pevné variantě, tak i ve sklápěcí. K dispozici jsou vám sklápěcí sloupky, motýlky i zábrany, které můžete nainstalovat ideálně na vyhrazené parkovací místo. Jsou opatřeny cylindrickým FAB zámkem, který můžete kdykoliv odemknout a zábranu vztyčit nebo složit. Tento sortiment není drahý a může vám ušetřit mnoho zbytečných starostí. Kolikrát už se stalo, že vám někdo vjel na váš pozemek nebo na vaše vyhrazené místo? Sloupky, motýlky i zábrany jsou velmi kvalitní, z nerezového materiálu a můžete se spolehnout na dlouhou životnost. Vybírat můžete nejen z pevných a sklopných variant, ale také ze zinkového nebo komaxitového provedení. Motýlky, sloupky i zábrany jsou opatřeny červenou reflexní páskou pro zvýšení viditelnosti, takže je řidiči uvidí za každého počasí. Inspirujte se kompletní nabídkou sortimentu na https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany